PATTEX S.O.S. super klej Power Żel 2g
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Kod produktu:
HPL-1471937
Opis
Zalety
- elastyczny
- szybkoschnący
- wodoodporny
- odporny na wstrząsy i naprężenia
- łatwy w użyciu
- przezroczysty
- nie kapie, nie rozlewa się
- dłuższy czas na dopasowanie klejonych elementów
- do powierzchni pionowych
- do wnętrz
Idealny do
Klejenia materiałów porowatych jak i nieporowatych, takich jak: drewno, tektura, korek, papier, guma, metal, ceramika, porcelana, skóra, tkaniny, plastik i większość tworzyw sztucznych.
Zastosowanie
Pattex S.O.S. Super Klej Power Żel jest jednoskładnikowym, elastycznym, błyskawicznym klejem przeznaczonym do klejenia i naprawiania różnego rodzaju przedmiotów. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły połączenie jest trwale elastyczne oraz niewidoczne. Zastosowana żelowa konsystencja sprawia, że klej nie kapie i umożliwia stosowanie na pionowych powierzchniach.
Pattex S.O.S. Super Klej Power Żel spełnia wymagania normy EN204 D3 jest wodoodporny, ale nie jest zalecany do zastosowań w miejscach narażonych na długotrwałe oddziaływanie wilgoci.
Dane techniczne
Zastosowanie | wewnętrzne |
Konsystencja | płynna |
Kolor | przezroczysty |
Czas otwarty | od 20 do 80 sekund (w zależności od warunków otoczenia) |
Czas schnięcia | pełna wytrzymałość osiągana jest po 12-24 godzinach |
Wytrzymałość końcowa | 15-25 N/mm² |
Opakowanie | tubka 2 g na blistrze |