Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany poniżej numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci również w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. 

Nr konta: 69 1050 1924 1000 0092 0947 7547 (ING Bank Śląski)
Dane adresowe: CORKPOL, ul. Poniatowskiego 44A, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Tytuł przelewu: zamówienie CY.#####

PayU - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz płatność kartą debetową (kredytową) lub ePrzelew. Bezpieczeństwo transakcji jest zapewnione przez zastosowanie zabezpieczeń 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), 256 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Za płatność elektroniczną nie pobieramy dodatkowych opłat. System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:

  • Przelewy elektroniczne - wybierasz bank, w którym posiadasz konto, a następnie zostajesz przenoszony do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie.
  • Karty płatnicze - Płatność w internecie odbywa się tą samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie.
  • PayU | Raty - Innowacyjny system płatności ratalnych, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu i bez kuriera.
  • Przelew tradycyjny - otrzymujesz zlecenie przelewu w formie blankietu, który możesz zrealizować bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w oddziale banku lub poczty.

PayPal - zapewnia konto internetowe, dzięki któremu można łatwo wysyłać pieniądze z rozmaitych źródeł (np. karta kredytowa lub rachunek bankowy) do naszego sklepu internetowego - bez udostępniania swoich danych finansowych. System skierowany jest głównie dla klientów zagranicznych mieszkających w Polsce, a nie korzystających z usług polskiej bankowości.

Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi, w paczkomacie lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.
Dodatkowo kurierzy InPost posiadają terminale płatnicze, tak też wybierając metodę pobranie można zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl