Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych lub na zamówienie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna (PayU / PayPal) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to 1-2 dni robocze. Można przyśpieszyć ten okres przesyłając do nas bankowe potwierdzenie przelewu. 

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

Forma dostawy

Dostawy przy wyborze przesyłek kurierskich następują zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

W przypadku wyboru usługi Paczkomat lub Kurier48 przesyłki powinny dotrzeć w ciągu deklarowanych 2-3 dni roboczych. 

Odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru jest najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem. Po potwierdzeniu przez nas gotowości zamówienia, możesz od razu odebrać towar wykonując uprzednio płatność internetową lub płacąc gotówką na miejscu.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl